KANAŁ NADAWCZY

Emisja: Poniedziałek – piątek: 17:00-20:00

Najświeższe pasmo muzyczne w RMF MAXX.
Kanał Nadawczy to program, gdzie stawiamy na najlepsza muzykę, hity i nowe, nieszablonowe animacje prowadzących. Chcemy stworzyć program, który będzie także przystępny dla GEN Z, zintegrowany z social mediami, z niewymuszonym luzem i dużym udziałem słuchaczy. Tutaj dostarczamy najlepszy, lekki, memowy kontent, zbliżamy się do słuchacza i serwujemy najlepszą, świeżą muzykę.

Nazwą w oczywisty sposób nawiązujemy do Instagramowej funkcji, tak by wszyscy mogli swobodnie dołączyć do tego, co dzieje się od poniedziałku do piątku, po 17:00 TYLKO w RMF MAXX.

To okazja do budowanie świadomości marki Sponsora w kontekście zabawy, muzyki, gwiazd i showbiznesu.

Świadczenia i korzyści Sponsora
Sponsorowanie pasma,  to możliwość dotarcia do lojalnego, młodego słuchacza, który popołudniu świadomie wybiera radio chcąc posłuchać najlepszych muzycznych nowości, ciekawych informacji
o  gwiazdach a także wziąć udział w konkursach muzycznych. To okazja do budowanie świadomości marki Sponsora w kontekście zabawy, muzyki, gwiazd i showbizensu.
Wskazanie Sponsora obecne jest w zapowiedziach audycji oraz przed i po emisji audycji -->  Łącznie 40 razy w ciągu tygodnia.